Kto sme

Kto sme

Sme sestry, ktoré sa popri bežných životoch a la práca a domácnosť, rozhodli dať  priechod svojim kreatívnym nápadom a konečne ich aj priniesť  na svetlo sveta. Tvoríme hlavne pre rodinu a blízkych priateľov, no ak by niekto zatúžil tešiť  sa z práce našich rúk a umu, radi niečo vytvoríme i pre vás.

FOX

Som vyštudovaná ekologička, pracovala som ako recepčná (toho času na rodičovskej dovolenke), no oveľa viac som sa našla v hudbe, písaní a pečení. Človek niekedy po rokoch bojov so sebou samým, svojimi predsudkami a predsudkami okolia nakoniec príde na to, že vybočiť  zo zabehnutých koľají a predstáv nie je vždy na škodu a ak prepadnete volaniu svojich túžob, nemusí sa to zákonite skončiť sklamaním. I ja som sa nakoniec rozhodla vydať  na túto cestu a popri každodenných povinnostiach sa snažím venovať  veciam, ktoré ma tešia a napĺňajú.

JAVORA

Ja mám za sebou ekonomickú školu a pracujem v administratíve. Ručné práce (moderné i tie tradičné) sú pre mňa predovšetkým spôsobom relaxu a sebarealizácie. Okrem toho rada cestujem. Slovensko má veľa krásnych miest, ktoré sa dajú nájsť nielen v tradičných turistických oblastiach. S týmito miestami a tvorivými inšpiráciami sa tu s Vami chcem podeliť.